Gruzja i Armenia – fotowyprawa

Zapraszamy na wspólną wyprawę fotograficzną do Gruzji i Armenii!!!

Gruzja

Startujemy z Kutaisi 27 czerwca 2015 roku.

Istnieje możliwość bezpośredniego lotu zarówno do Kutaisi (Wizzair) jaki i do Tibilisi (LOT), z Katowic, jak i z Warszawy. 

Na miejscu w pierwszym dniu odpoczywamy i zwiedzamy okolicę. Drugiego dnia wcześnie rano pakujemy samochody terenowe z wypożyczalni i ruszamy w trasę.

Mamy 2 kierowców a w pozostałych samochodach kierować będą sami uczestnicy na zmianę.

Wyjazd ma charakter FOTOWYPRAWY. Program jest stworzony, aby jak najlepiej wykorzystać fotograficznie zarówno Gruzję, jak i Armenię.

W programie m.in.: piękne krajobrazy, niewielkie klimatyczne wnioski i miasteczka, spotkanie z historią i kulturą tych państw. Oprócz noclegów w hostelach i hotelach przewidzianych jest tez kilka noclegów w namiotach w miejscach szczególnie atrakcyjnych widokowo (namioty dostarczają organizatorzy, należy mieć własną karimatę i śpiwór).

Poniżej na zamieszczonych zdjęciach szczegółowy program.

Koszty:

– koszt uczestnictwa – obejmuje: przygotowanie i poprowadzenie wyprawy, wynajem samochodów, paliwo do samochodów, wynajem sprzętu biwakowego, jedzenie biwakowe gdy śpimy w namiotach – 4.000,- zł od osoby.

– noclegi hotelowe, śniadania hotelowe, jedzenie w restauracjach, supry – około 1000zł od osoby.

– wstępy do atrakcji w większości są za darmo, jest kilka wyjątków, ale to się zamknie w kilkudziesięciu złotych od osoby

– pozostałe atrakcje opcjonalne, na których wycenę jeszcze oczekujemy to przejażdżki konne w Dartlo, zwiedzanie Muzeum Nuno wraz z obiadem przy muzyce na żywo oraz wieczór folklorystyczny u Kistów. Należy założyć szacunkowo do 100 zł, za każdą tego typu atrakcję od osoby.

Cena nie obejmuje kosztów przelotu. Na chwilę obecną koszt przelotu Warszawa – Tbilisi/Kutaisi lub Katowice – Kutaisi to około 800,- zł

Całość z przelotem, noclegiem, wyżywieniem zamknie się zatem kwotą w okolicach 6000,- zł 

 

Zasady wpłat:

2.000,- zł – wpłata przy rezerwacji,

2.000,- zł – wpłata do 31 maja 2015 r.,

opłata za hotele, supry, atrakcje (około 1.000,- zł) – wpłata w pierwszy dzień po przyjeździe do Gruzji,

reszta wg własnego zużycia na miejscu:)

 

Każdy indywidualnie kupuje bilety lotnicze i dociera do Kutaisi. W przypadku lotów do Tbilisi trzeba przejechać do Kutaisi pociągiem (5 pociągów dziennie) lub maszrutką.

Zapraszamy do rezerwacji. Ilość miejsc ograniczona do max. 14 osób.

Dodatkowe informacje: Grzegorz tel. 604855555.

g01g02g03g04g05g06g07g08g09g10g11g12g13g14g15